manexgroup


گروه مانکس سرمایه‌گذار، طراح و مجری پروژه‌های ساختمانی فاخر است و بصورت تخصصی مجموعه‌ای از فعالیت ها، شامل تشخیص پروژه‌های ساختمانی با توجیه اقتصادی حداکثری، تحلیل و امکان سنجی پروژه، ارائه طرح ایده‌آل و نوگرا و راهبری و اجرای پروژه‌های ساختمانی را عرضه می‌دارد.

 

Manex Group


اهداف و رویکردها


 
اهداف و رویکردها

سرمایه گذاری


گروه مانکس با سرمایه‌گذاری کامل در خرید زمین و طراحی و ساخت بنای جدید، اقدام به ساخت پروژه‌های ساختمانی فاخر می‌نماید و با ارتقای کیفیت معماری و ساخت، تجربه زندگی در آینده را برای مصرف‌کنندگان عرضه می‌دارد.

مشارکت در ساخت


طراحی و اجرای پروژه‌های ساختمانی در قالب قرارداد‌ مشارکت در ساخت از دیگر فعالیت‌های گروه مانکس می‌باشد. در این نوع قرارداد‌ها گروه مانکس با مالک زمین شریک شده و با سرمایه‌گذاری در ساخت این پروژه‌ها به عنوان سازنده، پروژه را طراحی و اجرا می‌نماید و با ایجاد ارزش افزوده و ارائه خدمات پس از فروش، تجربه دل‌نشینی از سرمایه‌گذاری ملکی برای مالکین محترم به ارمغان می‌آورد.

مدیریت پیمان


طراحی و اجرای پروژه‌های ساختمانی در قالب قرارداد‌ پیمان مدیریت از دیگر فعالیت‌های گروه مانکس می‌باشد. در این نوع قرارداد‌ها گروه مانکس مسئولیت طراحی و اجرای پروژه‌های ساختمانی را بدون سرمایه‌گذاری مستقیم و طبق استانداردهای گروه مانکس به‌عهده می‌گیرد.

طراحی معماری


استودیو طراحی معماری مانکس، همسو با سایر دپارتمان‌های مجموعه، با بکارگیری ایده‌های نوین در خلق فضایی پیشرو برای آینده، دانش مهندسی و هنر را تلفیق می‌کند. مسئولیت استدیو معماری مانکس از مرحله مطالعات معماری و شناخت نیاز‌های پروژه آغاز شده و شامل ارائه طرح‌ها و نقشه‌های اجرایی مورد تایید در سازمانهای ذیربط می‌باشد.

خدمات پس از فروش


کلیه فعالیت‌های گروه مانکس مشمول خدمات پس از فروش می‌باشد. تجربه موفق گروه مانکس در ارایه این خدمات، سبب ایجاد حس رضایت و اطمینان خاطر در مصرف کننده شده و از وجوه تمایز گروه مانکس می‌باشد.