parallax background
 

سرمایه‌گذار، طراح و مجری پروژه‌های ساختمانی

 گروه ساختمانی مانکس، سرمایه‌گذار، طراح و مجری پروژه‌های ساختمانی فاخر است و بصورت تخصصی مجموعه‌ای از فعالیت ها، شامل تشخیص پروژه‌های ساختمانی با توجیه اقتصادی حداکثری، تحلیل و امکان سنجی پروژه، ارائه طرح ایده‌آل و نوگرا و راهبری و اجرای پروژه‌های ساختمانی را عرضه می‌دارد.

فعالیت ما از سال 1387 با نام  " گروه ساختمانی مهندس میلاد اثنا عشری"  (AS-Asnaashari Construction Group) که بعدها به "گروه ساختمانی مانکس" تغییر یافت، با همکاری مجموعه‌ای از مهندسان نخبه و فارغ‌التحصیل از معتبر‌ترین دانشگاه‌های ایران با مدیریت آقای مهندس میلاد اثناعشری " کارشناس ارشد مهندسی عمران گرایش مدیریت ساخت و پروژه" آغاز شد. دیدگاه ما از ابتدا در رابطه با ساختمان، صرفاً سود آوری اقتصادی نبوده است؛ برداشتن گام‌های صادقانه و متعهدانه و کیفیت بالا در ساخت پروژه های به سرانجام رسیده در سالهای نخست فعالیت ما، سبب ایجاد اعتماد کارفرمایان و اعتبار بیش از پیش برای ادامه فعالیت این گروه شد.

اکنون با تکیه بر این دارایی ارزنده، رویکرد حال حاضر مجموعه ما نگاه علمی و نوین به مقوله ساخت و ساز ، طراحی خلاقانه و تولید ساختمان‌های فاخر، با‌کیفیت و پیشرو است که بالاتر از استانداردهای معمول کشور طراحی و اجرا می‌شود. بدون شک در این مسیر از همکاری متخصصان نخبه کشور بهره خواهیم برد تا به سهم خود در جهت ارتقای کیفیت معماری و ساخت در کشور عزیزمان نقشی داشته باشیم.

دانش بروز، تجربه کافی، تعهد ‌و نوآوری، ارکان ایجاد اعتبار ما و اعتماد مشتریانمان است که منجر به طراحی و اجرای پروژه‌های ساختمانی فاخر در بالاترین سطح در کشور خصوصاً در شهر تهران شده است.

برای مسیری که در آن قرار داریم انتهایی متصور نیستیم و تجربه هر پروژه را به مانند پله‌ای از نردبان توسعه کیفیت و خلاقیت می‌پنداریم. آگاهانه به این مطلب واقفیم که نیل به اهداف طرح‌ریزی شده مجموعه، تنها با بروز‌رسانی و افزایش دانش همکاران ما، استفاده از تجارب ارزشمند پروژه‌های گذشته و اعتماد مشتریان محترم ممکن خواهد بود.